Šef smjene u kuhinji

Premium

Opis posla

„HOTELS GROUP MONTENEGRO STARS” raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

ŠEF SMJENE U KUHINJI

Mjesto obavljanja posla: hotel SPLENDID, 5* Bečići, Budva

Početak rada 01.04.2024.

Opis posla:

  • Organizuje rad kuhinjskog osoblja za pripremu specijalnih menu-a raznih svjetskih kuhinja
  • Uvodi inovacije i kontroliše kvalitet i bezbjednost hrane u skladu sa propisanim standardima hotela
  • Trebuje namirnice i kontroliše kvalitet isporuke robe
  • Nadzire služenje hrane u smislu poštovanja svih standarda
  • Motiviše i prati rad zaposlenih
  • Svojom kreativnošću doprinosi razvoju brenda u F&B sektoru

Uslovi:

  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istoj poziciji

Od svih kandidata očekujemo:

  • Organizacijske sposobnosti, koordinacija i kontrola zadatih poslova
  • Korišćenje računarskih programa:MS Word i MS Excel
  • Motivisanost, fleksibilnost i spremnost za timski rad
  • Spremnost na usvajanje znanja i poštovanje korporativnih procedura i pravila
  • Poznavanje engeskog jezika na komunikacijskom nivou

Nudimo:

  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada u kompaniji
  • Obezbijeđen kolektivni smještaj, ishrana i uniforma
  • Zaposlenje u zavisnosti od pozicije i pokazanih radnih kompetencija (sezonski ili rad tokom cijele godine)
  • Priliku za profesionalno usavršavanje kroz različite treninge i seminare

Potrebna dokumentacija:

  • Lični dokumenat
  • Radna knjižica
  • Bankovni račun (lični)
  • Ljekarsko uvjerenje i sanitarni pregled obezbijeđeni

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti na sledeći link

Obavezno je da Vaša biografija sadrži: ime i prezime, datum i mjesto rođenja, trenutnu adresu i kontakt telefone, obrazovanje, radno iskustvo i nivoe jezika kojima se služite.

Za više informacija možete pozvati na 033 774 048 (9-16h)

www.montenegrostars.com

Lokacija