ŠEF SLUŽBE RAČUNOVODSTVA

  • Finansije
  • Puno radno vrijeme
  • 6 days

Informacije o poslu

  • icon
    Broj izvršilaca 1 pozicija
  • icon
    Nivo Menadžer
  • icon
    Radno iskustvo Od 3-5 godina
  • icon
    Kvalifikacije Osnovne akademske studije

Opis posla

Nacionalna avio kompanija AirMontenegro, raspisuje konkurs za novog člana tima.

Želimo da zajedničkim snagama razvijamo brend koji će biti prvi izbor svakom putniku kome je polazište ili odredište Crna Gora. Ključ za kvalitet i ostvarenje naše misije je tim izuzetno, stručnih, profesionalnih i posvećenih ljudi.

Proces selekcije i regrutacije u Air Montenegru ima za cilj da obezbijedi najbolje kandidate, koji će znanjem i idejama doprinijeti stvaranju stabilne i jake kompanije.

Kratak opis poslova:

  • odgovoran je za primjenu svih finansijskih propisa i internih akata u službi i stara se o njihovom izvršenju;
  • organizuje rad službe i stara se o ažurnosti i tačnosti izvršenja poslova i radnih zadataka zaposlenih;
  • daje upustva za rad i signalizira izmjene i dopune Zakona o računovodstvu, bilansima, kontnom planu i drugim oblastima računovodstva i platnog prometa;
  • organizuje rad na popisu –inventarisanju sredstava i njihovih izvora;
  • blagovremeno izrađuje godišnje finansijske izvještaje Društva;
  • blagovremeno izrađuje periodične izvještaje Društva za potrebe izvještavanja internim i eksernim korisnicima (drzavni organi, banke i ostali poslovni partneri);
  • uredno, tačno i blagovremeno dostavlja podatke, obračune o neblagovremenom izmirenju dužničko-povjerilačkih odnosa;
  • koordinira usaglašavanje sa stanjem u knjigovodstvu i stanjem po knjigama poslovnih banaka;
  • koordinira na raščišćavanju dužničko-povjerilačkih odnosa (izvodi otvorenih stavki, opomene i predlog utuzenja);
  • vrši kontrolu podataka o porezima i doprinosima na lična primanja;
  • vrši obračun i prijavu podataka o porezu na dodatu vrijednost nadežnoj instituciji;
  • vrši obračun i prijavu podataka o prirezu na dohodak fizičkih lica i poreza na nepokretnost nadležnoj instituciji;
  • vrši obračun i prijavu prometa na nerezidentim računima u Društvu nadležnoj instituciji;
  • kontroliše izvršenje radnih zadataka po pravilnicima i radnim zadacima iz opisa poslova svakoga pojedinog zaposlenog iz djelokruga svoje Službe;
  • radi i druge poslove vezane za ažurno,kvalitetno i tačno prikazivanje podataka Službe;
  • obavlja i ostale poslove po nalogu i instrukcijama pretpostavljenih.

Potrebna stručna sprema:

  • VII 1 stepen stručne spreme

Potrebno radno iskustvo:

  • 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima

Posebni uslovi:

  • znanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na, računaru (word, excel, power point)
  • Poželjno da je kandidat sertifikovani računovođa.

Neophodna dokumentacija za prijavu na oglas:

  • Ovjerena kopija diplome fakulteta;
  • Kopija lične karte;
  • Uvjerenje iz Suda da niste krivično gonjeni;
  • Potvrda o radnom iskustvu (dobija se od prošlog/trenutnog poslodavca na upit zapošljenog);
  • Validno ljekarsko uvjerenje.

Ovo je šansa da postanete dio nove nacionalne avio kompanije i da se profesionalno razvijate uporedo sa njom. Iskoristite je već sada. Pošaljite nam biografiju, uz potrebnu prateću dokumentaciju i postanite član našeg tima, koji gradi novi brend na međunarodnoj mapi avio industrije.

Prijave slati na: hr@to.me

Napomena*: Molimo sve kandidate, da prilikom apliciranja na ovaj oglas za posao, u naslovu emaila-a navedu naziv pozicije za koju apliciraju. Za uži krug intervjua biće kontaktirani samo kandidati koji ispunjavaju sve navedene uslove iz oglasa, te apliciraju sa neophodnom dokumentacijom.

Hvala na povjerenju i srećno!

Upozorenja o radnom mjestu

Primite e-poštu s najnovijim poslovima koji odgovaraju vašim kriterijima pretraživanja

Uploading