Reservations Agent

January 19, 2023

Opis posla

Za hotelski kompleks u Budvi tražimo: Reservations Agent – agent za rezervacije

Radno mjesto: Budva

Opis posla:

  • Svakodnevno praćenje e-mail naloga i odgovaranje na sve zahtjeve pristigle ovim putem (šalje zvanične potvrde rezervacije  i predračune, evidentira izmjene postojećih rezervacija);
  • Asistiranje i savjetovanje o različitim ponudama kao i pravljenje rezervacija na osnovu njihovih zahtjeva;
  • Ažuriranje postojećih rezervacija, u skladu sa zahtjevima nastalim putem e-maila ili telefonskim putem;
  • Otkrivanje eventualnih neregularnosti koje se mogu javiti tokom rezervacije, formiranje rješenja i izvještavanje odgovornim lica;
  • Pružanje informacija i ispunjavanje svih zahtjeva od strane klijenata ;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo klijenata;
  • Komuniciranje sa kolegama iz odeljenja prodaje u cilju prikupljanja potrebnih informacija za unos grupne rezervacije u hotelski sistem, kao i konsultacije oko formiranja ponude u skladu sa pristiglim zahtjevima.

Uslovi:

  • Obavezno poznavanje recepcijskog programa Opera PMS;
  • Najmanje dvije godine radnog iskustva u hotelima sa 4* i 5* na istoj poziciji;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, poželjno znanje dodatnog jezika;
  • Odlične organizacione i timske vješine;

Benefiti:

  • Sticanje iskustva u velikom hotelskom kompleksu;
  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi;
  • Mogućnost napredovanja i rada tokom cijele godine;
  • Obezbijeđena hrana (1 obrok);
  • Dva slobodna dana tokom sedmice, u toku ljetnje sezone (1 slobodan dan).

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na e -mail:

hrfactor.ino@gmail.com  ili  00382 68 064 114  /  00382 68 064 604

Lokacija