Project manager

  • Inženjering ,Turizam i ugostiteljstvo
  • Po ugovoru
  • 1 month prije

Informacije o poslu

  • icon
    Broj izvršilaca 1 Otvorene pozicije
  • icon
    Nivo Menadžer
  • icon
    Radno iskustvo Od 3-5 godina
  • icon
    Kvalifikacije Osnovne akademske studije

Opis posla

jobzilla.me za klijenta raspisuje oglas za poziciju:

PROJECT MANAGER

Opis posla:

  • Konstantna komunikacija sa investitorom,
  • Razvijanje i upravljanje detaljnim rasporedom projekata i planom rada,
  • Praćenje svih procesa projekta,
  • Upravljanje napretkom projekta i prilagođavanje rada prema potrebi,
  • Vođenje komunikacije sa dobavljačima i ostalim saradnicima,
  • Koordinacija osoblja i internih resursa,
  • Nadgledanje svih ulaznih i izlaznih dokumenata projekta.

Uslovi:

  • VSS, Minimum VI stepen,
  • Bachelor u oblasti ekonomije, biznisa, građevine i sličnih oblasti,
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na sličnim projektima,
  • Integritet, samostalnost u radu,
  • Analitičnost, tačnost i preciznost,
  • Odgovornost i sposobnost za određivanje prioriteta,
  • Napredno poznavanje engleskog jezika,
  • Napredno korišćenje Microsoft Office paketa.

Prijave sa biografijom poslati na mejl milica@jobzilla.me a za više informacija pozvati broj telefona 067 188 585.

Upozorenja o radnom mjestu

Primite e-poštu s najnovijim poslovima koji odgovaraju vašim kriterijima pretraživanja

Uploading