Prodavci za PODGORICU

  • Prodaja i trgovina ,Agronomija
  • Puno radno vrijeme
  • 2 months prije

Informacije o poslu

  • icon
    Broj izvršilaca 6 Otvorene pozicije
  • icon
    Nivo Zaposleni
  • icon
    Radno iskustvo Poželjno radno iskustvo
  • icon
    Kvalifikacije Četvrti stepen stručne spreme (4. SSS)

Opis posla

KIPS objavljuje oglas za sledeće pozicije na teritoriji Podgorice:

  1. PRODAVAC NA SEKTORU ALATA
  2. PRODAVAC NA SEKTORU AGRO PROGRAMA
  3. PRODAVAC NA SEKTORU GGM (grubi građevinski materijal)
  4. PRODAVAC NA SEKTORU BAŠTE (sezonski)
  5. PRODAVAC NA SEKTORU KERAMIKE
  6. PRODAVAC NE SEKTORU GRAĐEVINSKIH MATERIJALA

Opis posla:

  • Komuniciranje sa klijentom i njihovo usluživanje
  • Prijem robe
  • Održavanje higijene, montiranje, slaganje i deklarisanje lepljenje cijena na artikle u svom sektoru
  • Popunjavanje garantnog lista za kupljenu robu
  • Provjera ispravnosti – testiranje proizvoda
  • Popunjavanje Porudžbenica i porudžbenog lista
  • Informisanje kupaca o pristizanju robe koje trenutno nema na lageru
  • Pomoć u utovaru robe i proizvoda
  • Uvid u stanje zaliha

Uslovi:

  • Stručna sprema minimum III stepen
  • Posebna stručna znanja – rad na računaru
  • Radno iskustvo poželjno na sličnim poslovima
  • Radno vrijeme: Puno

Obavezno je naznačiti  za koju poziciju se prijavljujete.

Sve prijave slati na mejl milica@jobzilla.me

Za više informacija pozvati broj telefona 067 188 585.

Upozorenja o radnom mjestu

Primite e-poštu s najnovijim poslovima koji odgovaraju vašim kriterijima pretraživanja

Uploading