Prodavac (ž/m)

Bar
January 6, 2023
450 - 600 / mjesečno
Premium

Opis posla

PRODAVAC (ž/m)

Broj izvršilaca: 4

Opis posla:

  • vodi računa o popunjenosti i urednosti prodajnog prostora za koji je zadužen;
  • upoznaje potrošače o svojstvima robe, načinu upotrebe I čuvanja i pomaže im u odabiru istih;
  • prati rokove trajanja robe i prijavljuje robu sa kratkim rokom;
  • vodi brigu o smještaju robe po propisanom režimu;
  • kontrola cijena i dekleracija na proizvodima;
  • brine o čistoći prodajnog prostora, magacina i svog ličnog izgleda i higijene.

Uslovi:

  • poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • III ili IV stepen školske spreme;
  • Ljubaznost i prijatan pristup sa kupcima;
  • Minimum 2 godine iskustva u prodaji.

Nudimo:

  • Obuku za navedenu poziciju bez obzira na radno iskustvo;
  • Zapošljavanje nerezidenata uz plaćene troškove radne dozvole;
  • Mogućnost napredovanja;
  • ObezbIjeđen prevoz na teritoriji Bara;
  • Učestvovanje u troškovima smještaja, za radnike sa iskustvom!

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju do 06.02. 2023. godine na emal: sunce3bar@gmail.com ili na telefon (viber) +38267222232

Lokacija