Pomoćni recepcioner / Agent prodaje

Premium

Opis posla

Hotel Katamare u Bečićima, predstavlja sinonim za viskoke standarde i nudi vrhunsku uslugu svojim gostima.

Ukoliko želite da budete dio našeg uspješnog tima, prijavite se za neku od raspisanih pozicija za predstojeću sezonu.

POMOĆNI RECEPCIONER / AGENT PRODAJE

Opis posla:

  • Evidencija o popunjenosti hotela i planiranim datumima odlazaka i dolazaka- check-in i check-out gostiju;
  • Pružanje informacija o uslugama koje hotel nudi i po potrebi pomaže oko prtljaga;
  • Upravlja svim aspektima računarskog sistema recepcije, kontroliše raspoloživost slobodnih soba;
  • Prima i riješava žalbe gostiju;
  • Sarađuje sa svim sektorima hotela i hotelskim menadžmentom;
  • Čuvanje kartica soba i hotelskih prostorija;
  • Kreiranje izvještaja nakon smjene i dostavljanje Front Office Menadžeru;
  • Rad sa novcem, čekovima ili kreditnim karticama;
  • Vodi računa o pravilnom procesuiranju hotelskih regulativa kao i procedura;
  • Vodi računa o prenosu relevantnih informacija svojim kolegama u narednoj smjeni;
  • Profesionalno i odgovorno izvršava sve obaveze i radne zadatke i svoje nadleznosti, kao i druge poslove za kojima se ukaže potreba po nalogu nadređenog, a koje su u okviru pozicije noćnog recepcionera.

Uslovi:

  • Obrazovanje – SSS- VSS
  • Iskustvo na istoj poziciji minimum godinu dana;
  • Poznavanje engleskog i po mogućnosti još jednog stranog jezika;
  • Poznavanje MS Office paketa;
  • Komunikativna, ljubazna i uslužna osoba;
  • Visok nivo odgovornosti prema poslu, kolegama i nadređenom licu;
  • Razvijene organizacijske sposobnosti.

Benefiti:

  • Kompetitivna plata;
  • Smještaj na par minuta hoda od hotela;
  • 2 obroka;
  • Uniforme;
  • Radne dozvole i sanitarne knjižice na račun hotela;
  • Mogućnost napredovanja.

Radno vrijeme: od 10 do 18h

Molimo sve zainteresovane kandidate koji žele da budu dio uspješnog i dinamičnog tima da pošalju svoju biografiju / CV na email adresu:

[email protected]

Lokacija