Menadžer/ku prodaje i marketinga u hotelu

Premium

Opis posla

Za našeg klijenta iz Herceg Novog tražimo:

Radno mjesto: Kamenari

Opis posla:

  • Učešće u pripremi godišnjeg budžeta i aktivno praćenje realizacije;
  • Priprema plana prodaje i marketinga na godišnjem nivou;
  • Pregovaranje sa korporativnim klijentima, turističkim agencijama i partnerima kako bi se obezbijedili dugoročni ugovori;
  • Priprema ugovora za hotel u skladu sa trenutnim poslovanjem i utvrđenim cijenama;
  • Direktna prodaja i ugovaranje grupnih serijala i događaja u hotelu;
  • Mjesečna komparativna analiza rezultata;
  • Razvoj i jačanje poslovnih odnosa sa korporativnim klijentima i turističkim agencijama;
  • Učešće u B2B sastancima, radionicama i sajmovima u cilju direktne prodaje hotelskih kapaciteta;
  • Održavanje pozitivnih odnosa s ključnim klijentima i gostima;
  • Analiza i aktivnosti ka ostvarivanju targetiranih tržišta;
  • Priprema predračuna i računa shodno ugovorenim uslugama;
  • Kreiranje protokola za događaje preko 80 osoba;
  • Koordinacija i kontrola prilikom sprovođenja marketinških kampanja hotela;
  • Koordinacija sa finansijskom službom u skladu sa provjerom naplate potraživanja;
  • Prodaja preko online kanala: Hotelsplanner, Cvent, Lanyon;
  • Analiza konkurencije, SWOT analize, analize ugovorenog i potencijalnog biznisa;
  • Učešće na sedmičnim i HOD mjesečnim internim sastancima, prezentacija izvještaja o radu sektora u povratne informacije klijenata;

Uslovi:

  • Obavezno posjedovanje radnog iskustva u velikim firmama sa jasnom strukturom rada;
  • Najmanje tri godina radnog iskustva na istoj poziciji;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, poželjno znanje dodatnog jezika;
  • Odlične organizacione i timske vješine;

Benefiti:

  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi;
  • Dugoročno radno angažovanje;

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na e -mail:

[email protected]  ili  00382 68 064 114  /  00382 68 064 604

Lokacija