Opis posla

Fast Delivery zapošljava:

Kurire na lokacijama:

Podgorica,

Nikšić/Danilovgrad,

Budva/Cetinje,

Bar/Ulcinj,

Berane/Rožaje,

Opis posla:
Tražimo odgovornu i dinamičnu osobu za rad na poziciji kurira.
Glavne odgovornosti:
* Dostava paketa i pošiljki
* Preuzimanje pošiljki od klijenata
* Vođenje evidencije o isporučenim i preuzetim pošiljkama
* Komunikacija s klijentima radi dogovaranja termina isporuke
Uslovi:
* Vozačka dozvola B kategorije
* Poznavanje grada i okolnih područja
* Odgovornost, tačnost i preciznost u radu
* Poželjno iskustvo na sličnim poslovima
Nudimo:
* Redovnu i stimulativnu zaradu
* Službeno vozilo za obavljanje poslova
* Prijateljsko radno okruženje
* Puno radno vreme, uz mogućnost fleksibilnog radnog vremena

Ako ste zainteresovani za ovaj posao, pošaljite svoj CV na e-mail: [email protected] ili na broj telefona: 069 242 415
Rok za prijavu: 23. jul 2024.
Pridružite se našem timu i postanite dio uspješne kompanije koja vrednuje trud i posvećenost!

Lokacija