Housekeeping manager (m/ž)

December 21, 2023
Premium

Opis posla

Za svog klijenta iz  Budve tražimo:

Radno mjesto: Budva

Opis posla:

  • Organizuje, koordinira i kontroliše proces rada u hotelskom domaćinstvu;
  • Vrši kompletnu administraciju oko evidencija u radnom procesu hotelskog domaćinstva, kao i trebovanje potrošnog materijala;
  • Svakodnevna briga o sprovođenju higijensko – tehničke i bezbjednosne zaštite gostiju, osoblja, inventara i hotelskog procesa u cjelini;
  • Odgovornost za efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima ( plan rasporeda rada, planiranje godišnjeg odmora);
  • Odgovornost za održavanje higijene svih gostinskih soba, javnih prostorija;
  • Bliska saradnja sa ostalim osobljem hotela;
  • Odgovornost za pridržavanje svih sigurnosnih i higijenskih propisa;
  • Profesionalno rješavanje pritužbi;
  • Sprovodi redovne obuke novih i postojećih zaposlenih;

Uslovi:

  • Najmanje dvije godine radnog iskustva u hotelima sa 4* i 5* na istoj poziciji;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Odlične organizacione i timske vješine.

Benefiti:

  •  Rad preko cijele godine;
  •   Mogućnost napredovanja i rada tokom cijele godine;
  •  Obezbijeđena hrana i smještaj;
  •  Jedan slobodan dan tokom sedmice.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na e -mail:

hrfactor.ino@gmail.com  ili  00382 68 064 114  /  00382 68 064 604

Lokacija