Hotelsko osoblje – Dubai

  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Po ugovoru
  • 3 weeks prije

Informacije o poslu

  • icon
    Broj izvršilaca 20 Otvorene pozicije
  • icon
    Nivo Zaposleni
  • icon
    Radno iskustvo Poželjno radno iskustvo
  • icon
    Kvalifikacije Četvrti stepen stručne spreme (4. SSS)

Opis posla

Jedna od najprestižnijih hotelskih grupacija iz Dubaija potražuje kandidate za sledeće pozicije:

  1. Waiter / Head Waiter
  2. Hostess
  3. Guest Relations Officer / Executive
  4. Butler
  5. Bartender
  6. Receptionist

Uslovi:

  • Za Waiter, Hostess i Guest Relation Officer pozicije nije potrebno prethodno iskustvo, dok je za ostale ključno i visina same osnovne zarade će zavisiti od iskustva.
  • Neophodno poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje ruskog jezika, španskog, francuskog ili italijanskog jezika će se smatrati kao prednost i biće obračunat dodatni bonus na zaradu.

Benefiti koje nudi kompanija:

  • Početak rada: avgust – septembar
  • Osnovna mjesečna zarada + service charge + tips
  • Obezbijeđen smještaj, hrana, zdravsteno osiguranje i avionska karta
  • Ugovori su na dve godine, od kojih je 6 meseci probni period.
  • Veoma velika mogućnost za napredovanje, već u prvih par meseci.

Recruitment day je već sredinom juna, tako da sve prijave šaljite putem mejla milica@jobzilla.me a više informacija možete dobiti putem broja 067 188 585.

Upozorenja o radnom mjestu

Primite e-poštu s najnovijim poslovima koji odgovaraju vašim kriterijima pretraživanja

Uploading