F&B Menadžer/ka

Premium

Opis posla

Za našeg klijenta iz Herceg Novog tražimo:

F&B MENADŽER/KU

Radno mjesto: Kamenari

 Opis posla:

  • Planiranje, organizacija i kontrola zaposlenih nabavke i finansija u okviru sektora;
  • Odgovornost za oragnizaciju  svih operativnih procesa cjelokupnog sektora hrane i pića a u cilju pružanja adekvatne usluge gostiju;
  • Sprovođenje prodajnih aktivnosti sektora hrane i pića u cilju povećanja prometa;
  • Formiranje normativa, izmjena i planiranje menija;
  • Kontrola troškova;
  • Kontrola kvaliteta usluge i standarda;
  • Praćenje konkurentnosti u oblasti, trendova, ploznavanje promotivnih aktivnosti
  • Organizacija rada i vođenje tima;
  • Kreiranje i promocija proizvoda i usluga.

Uslovi:

  • Obavezno posjedovanje radnog iskustva u velikim firmama sa jasnom strukturom rada;
  • Najmanje pet godina radnog iskustva na istoj poziciji;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika, poželjno znanje dodatnog jezika;
  • Odlične organizacione i timske vješine;
  • Profesionalnost i kreativnost u radu;
  • Efikasno rješavanje problema i nepredviđenih situacija;

Benefiti:

  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi;
  • Dugoročno radno angažovanje;

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, prijavu sa biografijom možete poslati na e -mail:

[email protected]  ili  00382 68 064 114  /  00382 68 064 604

Lokacija