ARHITEKTA / DIZAJNER ENTERIJERA (m/ž)

  • 5 days prije

Informacije o poslu

  • icon
    Broj izvršilaca 1 Otvorene pozicije
  • icon
    Nivo Zaposleni
  • icon
    Kvalifikacije Osnovne akademske studije

Opis posla

Ekskluzivni salon namještaja i dekorativnog materijala za enterijere MIRAI LIVING CONCEPT doo sa adresom Radanovići bb, raspisuje oglas za sledeću poziciju:

Arhitekta – Dizajner enterijera (m/ž)
Lokacija: Kotor

Opis posla:

  • Posao koji nudimo odnosi se na prodaju namještaja i dekorativnog materijala u ek-skuluzivnom salonu, stručni rad sa strankom, prezentaciju proizvoda kao i izrada predloga projekata klijentu.

Uslovi:

  • VSS
  • Dobro poznavanje AutoCAD-a
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Vozačka dozvola B kategorija
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje Engleskog jezika,

Nudimo:

  • Odlične uslove rada
  • Atraktivna primanja, kao i plaćeni smeštaj za kandidate van Crne Gore.
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja,
  • Dodatne stimulacije u skladu sa ostvarenim rezultatima rada

Zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati putem putem e-mail adrese: mirailivingconcept@gmail.com ili putem kontakt telefona: 068/016-026.

Upozorenja o radnom mjestu

Primite e-poštu s najnovijim poslovima koji odgovaraju vašim kriterijima pretraživanja

Uploading