Arhitekta/dizajner enterijera (m/ž)

  • Arhitektura
  • Puno radno vrijeme
  • 5 days prije

Informacije o poslu

  • icon
    Broj izvršilaca 1 Otvorene pozicije
  • icon
    Nivo Zaposleni
  • icon
    Kvalifikacije Osnovne akademske studije

Opis posla

Kompaniji ENTERIJERI MIĆKOVIĆ d. o. o. koja se bavi projektovanjem i proizvodnjom namještaja, a posebno enterijera u velikim kompleksima hotela, poslovnih i stambenih objekata potreban je:

Arhitekta / Dizajner enterijera (m/ž)
Lokacija: Nikšić

Opis posla:
Zbog povećanog obima posla tražimo Arhitektu / Dizajnera enterijera za poslove izrade projekata, izrade krojnih listi, crtanja u računarskom programu Auto CAD.

Uslovi:
• VSS
• Dobro poznavnje AutoCAD-a
• Poznavanje rada na računaru.
• Vozačka dozvola B kategorija
• Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Poznavanje Engleskog jezika,
Nudimo:
• Odlične uslove rada
• Atraktivna primanja, kao i plaćeni smeštaj za kandidate van Crne Gore.
• Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja,
• Dodatne stimulacije u skladu sa ostvarenim rezultatima rada

Zainteresovani kandidati mogu poslati CV i prijavu na e-mail enterijer.m@t-com.me
Kontakt telefon: 068/800080

Upozorenja o radnom mjestu

Primite e-poštu s najnovijim poslovima koji odgovaraju vašim kriterijima pretraživanja

Uploading