GLAVNI PRODAVAC NA SEKTORU ALATA

  • Prodaja i trgovina
  • Puno radno vrijeme
  • 3 months prije

Informacije o poslu

  • icon
    Broj izvršilaca 1 Otvorene pozicije
  • icon
    Nivo Zaposleni
  • icon
    Kvalifikacije Treći stepen stručne spreme (3. SSS)

Opis posla

KIPS  objavljuje oglas za poziciju:

Opis posla:

  • Komuniciranje sa klijentom i njihovo usluživanje
  • Prijem robe
  • Održavanje higijene, montiranje, slaganje i deklarisanje lepljenje cijena na artikle u svom sektoru
  • Kontrola ispravnosti i roka trajanja robe
  • Popunjavanje garantnog lista za kupljenu robu
  • Provjera ispravnosti-testiranje proizvoda
  • Popunjavanje Porudžbenica i porudžbenog lista
  • Informisanje kupaca o pristizanju robe koje trenutno nema na lageru
  • Pomoć u utovaru robe i proizvoda
  • Odgovoran da sva roba bude uredno izložena i dobro pozicionirana
  • Brine o neispravnim uređajima i postupa u skladu sa procedurom za neispravne uređaje
  • Odgovoran za aktivnosti vezane za rasprodaju starog lagera

Uslovi:

  • Stručna sprema minimum III stepen
  • Posebna stručna znanja rad na računaru
  • Dobro poznavanje alata
  • Radno iskustvo minimum 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Radno vrijeme: Puno

Obavezno je naznačiti  za koju poziciju se prijavljujete.

Sve prijave slati na mejl milica@jobzilla.me

Upozorenja o radnom mjestu

Primite e-poštu s najnovijim poslovima koji odgovaraju vašim kriterijima pretraživanja

Uploading